Projelerimiz

Soltis

Soltis Organik Güneş koruma Kozmetik markasınıdır.
Dört mevsim kullanıma uygun olan Soltis Güneş Koruyucuların tüm ürünleri IVF sertifikası almıştır. Ürünler, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve 6 yaş üzeri için uygundur. Bu marka İçin logo tasarımı, ambalaj, katalog ve Web sitesi oluşturma konusunda birçok çalışma yaptık. Sosyal ağlarda ve satış noktalarında içerik için fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirdik.

Müşteri

  • Soltis
Başlangıçta bir pazar analizi yaptık ve hesap tanıtım stratejisi oluşturduk. Blogerlar ve influencerlarla çalışmak İçin bir medya planı oluşturduk ve moda dergileri için basın bültenleri hazırladık. Ayrıca ürünlere uygun olarak çeşitli çekilişlere, maratonlara ve festivallere katılmasını da planladık.

Site tasarımının başlangıçta çok basic ve mümkün olduğunca bilgilendirici olmasına karar verdik. Bizce Sosyal ağlar Bilgi kaynağı olmalı. Fakat karantina nedeniyle iş durduruldu.

Logo, marka adına ve güneş koruyucu temasına uygun olarak modern bir şekilde dizayn edildi. Renk olarak “turuncu” tercih ettik. Bu tür ürünler için yaygın bir renktir. Kalıpları ve renkleri değiştirmek istemedik, çünkü insanların alışkanlıklarını değiştirmek çok fazla zaman ve bütçe gerektirir.

Kataloğu markanın genel teması kapsamında yaptık ve çevrimdışı satışlar için tasarladık.

PRODÜKSİYON

Kapsamlı bir prodüksiyon gerçekleştirdik. Hedef kitlenin seçimine uygun bir moodboard oluşturduk. Bir günlük çekimde çok sayıda fotoğraf ve video elde etmek için tüm ekibi bir araya getirdik. Çekim, karantinadan önce gerçekleşti. Stüdyoda hepimiz plaj ve havuz koşullarını yaratmayı başardık.
Bizi takip et

instagram.com

t.me
SMM Paid Advertising