Blog

5 en iyi LinkedIn InMail yöntemi

Digital
LinkedIn'ın ilişkiler kurmak ve yeni işler üretmek için güçlü bir araç olduğu bir sır değil. 900 milyondan fazla üyesiyle, sektörünüzdeki karar vericiler, düşünce liderleri ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için başvurulacak bir platformdur.
Ancak, dikkat çekmek için yarışan bu kadar çok kullanıcı varken, öne çıkmak ve anlamlı bağlantılar kurmak zor olabilir. Bu nedenle, cevapsız kalan InMail'ler göndermekten bıktıysanız, LinkedIn'de etkili mesajlar oluşturmak için bu 5 en iyi yöntem tam size göre.
Hadi başlayalım!

Doğru göndericiyi seçin

Hedef kitlenizin dikkatini çekme şansınızı artırmak için şirketinizde önde gelen bir yönetici veya konu uzmanı olan bir gönderici seçin.

Bir banner reklam ekleyin

Görüşmenizi özelleştirmek ve mesajınızdaki harekete geçirici mesajı güçlendirmek için LinkedIn InMail'lerinize bir banner ekleyin.

Kampanyalarınızı test edin

Yaklaşımınızı zaman içinde iyileştirmek ve başarı şansınızı artırmak için konu satırları ve resimler gibi farklı değişkenlerle denemeler yapın.

Mesajlarınızı kısa tutun

Alıcılarınızın sonraki adımları anlamasını ve harekete geçmesini kolaylaştırmak için ne sunduğunuz veya ne istediğiniz konusunda son derece net olun.

İletişime açık olun

Doğal bir dil kullanın ve daha anlamlı ve uzun süreli bir ilişkiye yol açabilecek yakınlık kurmak için sorular sorun.
LinkedIn InMail'lerinizi hazırlarken kendinizi alıcının yerine koymanızın çok önemli olduğunu unutmayın. Ne okumak isteyeceklerini ve ne tür bir mesajın yanıt vermeleri için onlara ilham vereceğini düşünün. Düşünceli, cana yakın ve her şeyden önemlisi samimi olun.

Peki, bir sonraki adımınız ne olacak? LinkedIn erişiminizi bir sonraki seviyeye taşımaya ve ağınızı oluşturmaya hazır mısınız? Bu en iyi uygulamalar üzerinde düşünmek için biraz zaman ayırın ve ardından kendi kişiselleştirilmiş mesajlarınızı oluşturmaya başlayın. Bir sonraki iş fırsatınızın nerede olduğunu asla bilemezsiniz!